Kariéra

Chcete u nás pracovat? Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.

Kariéra u nás

Staňte se součástí největší české skupiny poskytující multioborové služby v oblastech facility managementu, úklidu, praní a prádelenského servisu, technického čištění, odlakování a dalších příbuzných oborů.

Zobrazit pozice

Stále hledáme:

Dělník / dělnice v prádelně

Nabízíme stabilní práci v prádelně zdravotnického prádla v Ostravě a Českém Těšíně. Prádelenské služby poskytujeme také napříč Českou republikou a Slovenskem v různých odvětvích s flexibilními časovými možnostmi výkonu práce.

Kompletní seznam pozic naleznete na pracovním portálu INwork.

Pracovní náplň
  • strojové žehlení prádla
  • obsluha pracích a skládacích strojů
  • manipulace s prádlem
Pracovní doba/provoz
  • 38,75 hodin týdně
  • dvousměnný provoz (ranní: 5:30 - 13:45, odpolední: 13:45 - 22:00, víkendy volné)
Požadujeme
  • zručnost
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
Lokalita
  • Ostrava – Poruba
Nabízíme
  • firemní benefity (stravenky 125,- Kč/pracovní den)
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie
  • teplotní příplatky
  • podniková rekreace
  • příplatky - svátky 150%
  • příplatky za odpolední směny
  • 25 dní dovolené

Máte zájem pracovat pro naši skupinu?

Pokud ano, vyplňte, prosím, náš formulář pro uchazeče.

Vyplnit formulář
Uklízeč / uklízečka

Naše společnost provádí stálý nábor nových pracovníků na pozici úklidového pracovníka. Kompletní seznam pozic naleznete na pracovním portálu INwork.

Nabídka práce v regionech

Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Rychnov nad Kněžnou, Jihlava

Práce je vhodná pro

  • ženy/muže
  • invalidní důchodce
  • studenty nad 18 let
  • starobní důchodce

Náplň práce

  • jedná se o strojový či manuální úklid, dle daného úseku
  • úklid výrobních a administrativních prostor
  • úklid nemocničních prostor

Směnnost - dle daného úseku

  • na 4 - 6 hod./den - zkrácený úvazek, vhodný zejména pro OZP/ZTP
  • na 8 - 12 hod./den - plný úvazek
  • víkendové brigády pro studenty

Nabízíme

  • dlouhodobou stabilitu, práci v příjemném kolektivu
  • práci na hlavní pracovní poměr a dohodu o provedení práce

Požadujeme

  • zodpovědnost za odvedenou práci

Nástup možný ihned/dohodou

Sháníte v naší skupině jinou pracovní pozici?

Proč pracovat právě u nás?

Stabilní společnost

Na trhu figurujeme již ode devadesátých let, máme mnohaleté zkušenosti a nadále se rozrůstáme.

Vzdělání a rozvoj

Našim zaměstnancům se věnujeme a jejich vzdělávání a rozvoj bereme jako investici.

Moderní technologie

Držíme krok s dobou a využíváme ty nejpokročilejší technologie v našem oboru.