Naše společnosti

Najdete nás na výrobních linkách, operačních sálech, v laboratořích, průmyslových provozech či v kancelářích. Jsme vaše řešení pro zajištění komplexních technických služeb – jsme TSC Group.

Čistě pro Vás

Uklízíme a čistíme plochy i technologie, pereme a pronajímáme prádlo, spravujeme a hlídáme budovy, čistíme laserem, suchým ledem, párou či demineralizovanou vodou. To vše v těch nejnáročnějších provozech uvnitř i venku. Naše dlouholeté zkušenosti z oboru spojujeme s těmi nejvyspělejšími technologiemi na trhu. Nabízíme komplexní řešení pro správu vašich budov i systém úklidu. Nabízíme komplexní řešení vašich potřeb.

Služby, které v našich společnostech poskytujeme

Facility management
Úklidové služby
Úklidové služby pro zdravotnictví
Speciální úklidové služby
Technické čištění lakoven a odlakovací služby
Praní a pronájem prádla
Poskytování náhradního plnění
Venkovní údržba
Bezpečnostní služby

TSC Facility, s.r.o.

Zajišťujeme technickou správu budov a řízení všech nevýrobních činností v podniku spojených s údržbou a ostrahou nemovitostí. Postaráme se o perfektní technický stav objektů, ve kterých provozujete svoji výrobní, administrativní či obchodní činnost.

TSC Jet, a.s.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti odlakování, technického čištění a logistiky přípravků určených k čištění. Odlakováváme vysokotlakým paprskem vody, louhováním na poloautomatické lince, termickou metodou i kombinací ultrazvuku a chemických látek. Díky moderním technologiím jsme schopni odstranit barvové nástřiky bez ohledu na počet vrstev.

TSC Hospital, s.r.o.

Zaměřujeme se na úklidový servis v tom nejnáročnějším prostředí – ve zdravotnictví a sociálních zařízeních. Díky vyspělým technologiím jsme schopni poskytnout hygienickou čistotu tam, kde je to potřeba nejvíce – na operačních sálech, v zákrokových místnostech či laboratořích. Garantujeme precizně odvedenou práci v předem stanovených termínech.

Politika integrovaného systému řízení

TSC Cleaning, a.s.

Poskytujeme úklidový servis v administrativních a veřejných prostorách a ve výrobním a automobilovém průmyslu. Specializujeme se na úklidové a speciální čisticí práce v těch nejnáročnějších podmínkách. Jsme lídrem na trhu v oblasti úklidových a čisticích prací v České republice i na Slovensku.

Leastex, a.s.

Zajistíme vše – od praní přes žehlení, pronájem prádla, chemické čištění a chemotermodezinfekční praní až po detailní evidenci oběhu sortimentu prádla. Pro naše klienty ze zdravotnictví, potravinářství a dalších odvětví průmyslu dokážeme pořídit ucelený sortiment prádla a pracovních oděvů.

TSC Services, s.r.o.

Poskytujeme úklidové služby vnitřních prostor a prodej hygienického materiálu. Uklízíme kancelářské budovy, školy, domácnosti i zdravotnická zařízení. Současně patříme mezi největší poskytovatele náhradního plnění v oblasti úklidových služeb.

TSC Clena, s.r.o.

Poskytujeme úklidové služby vnitřních prostor a prodej hygienického materiálu. Uklízíme kancelářské budovy, školy, domácnosti i zdravotnická zařízení. Současně patříme mezi největší poskytovatele náhradního plnění v oblasti úklidových služeb.

TechClean, s.r.o.

Specializujeme se na rozsáhlé čištění průmyslových provozů, mimo jiné čištění laserem, suchým ledem, parní čištění, vysokotlaké čištění, údržbu průmyslových podlah, atd. Provádíme letní a zimní údržby rozsáhlých venkovních areálů, výškové práce a další speciální čištění. Současně nabízíme i technické poradenství šité na míru konkrétním projektům a vašim požadavkům.

Politika integrovaného systému řízení

TSC Spectre, s.r.o.

Vytváříme vlastní softwarová řešení pro celou skupinu TSC Group. Zajistíme softwarové řešení pro celý facility management, unikátní úklidový software včetně vyhodnocení kvality a nastavení KPI, vyvinuli jsme vlastní řešení pro komplexní evidenci oběhu prádla i úklidu. Samozřejmostí je i trvalá IT podpora, která je vám k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů.

TSC Job, s.r.o.

Našim kandidátům nabízíme práci od klasického úklidu až po speciální technické čisticí práce vyžadující odborný přístup. Vedle toho nabíráme i zaměstnance na manažerské pozice a odborníky v oblasti ICT.