Naše společnosti

Najdete nás na výrobních linkách, operačních sálech, v laboratořích, průmyslových provozech či v kancelářích. Jsme vaše řešení pro zajištění komplexních technických služeb – jsme TSC Group.

Čistě pro Vás

Uklízíme a čistíme plochy i technologie, pereme a pronajímáme prádlo, spravujeme a hlídáme budovy, čistíme laserem, suchým ledem, párou či demineralizovanou vodou. To vše v těch nejnáročnějších provozech uvnitř i venku. Naše dlouholeté zkušenosti z oboru spojujeme s těmi nejvyspělejšími technologiemi na trhu. Nabízíme komplexní řešení pro správu vašich budov i systém úklidu. Nabízíme komplexní řešení vašich potřeb.

Služby, které v našich společnostech poskytujeme

Facility management
Úklidové služby
Úklidové služby pro zdravotnictví
Speciální úklidové služby
Technologické čištění lakoven a odlakovací služby
Praní a pronájem prádla
Poskytování náhradního plnění
Venkovní údržba
Bezpečnostní služby

TSC Cleaning, a.s.

Poskytujeme úklidový servis v administrativních a veřejných prostorách a ve výrobním a automobilovém průmyslu. Specializujeme se na úklidové a speciální čisticí práce v těch nejnáročnějších podmínkách. Jsme lídrem na trhu v oblasti úklidových a čisticích prací v České republice i na Slovensku.

TSC Facility, s.r.o.

Zajišťujeme technickou správu budov a řízení všech nevýrobních činností v podniku spojených s údržbou a ostrahou nemovitostí. Postaráme se o perfektní technický stav objektů, ve kterých provozujete svoji výrobní, administrativní či obchodní činnost.

TSC Jet, a.s.

Poskytujeme komplexní servis technologického čištění lakoven, navazující logistiku přípravků a odlakovací služby. Odlakováváme roboticky i manuálně vysokotlakým vodním paprskem, metodou chemického odlakování v lázni, termickou metodou i kombinací utrazvuku a chemických látek.

TSC Hospital, s.r.o.

Zaměřujeme se na úklidový servis v tom nejnáročnějším prostředí – ve zdravotnictví a sociálních zařízeních. Díky vyspělým technologiím jsme schopni poskytnout hygienickou čistotu tam, kde je to potřeba nejvíce – na operačních sálech, v zákrokových místnostech či laboratořích. Garantujeme precizně odvedenou práci v předem stanovených termínech.

Leastex, a.s.

Zajistíme vše – od praní přes žehlení, pronájem prádla, chemické čištění a chemotermodezinfekční praní až po detailní evidenci oběhu sortimentu prádla. Pro naše klienty ze zdravotnictví, potravinářství a dalších odvětví průmyslu dokážeme pořídit ucelený sortiment prádla a pracovních oděvů.

TechClean, s.r.o.

Specializujeme se na rozsáhlé čištění průmyslových provozů, mimo jiné čištění laserem, suchým ledem, parní čištění, vysokotlaké čištění, údržbu průmyslových podlah, atd. Provádíme letní a zimní údržby rozsáhlých venkovních areálů, výškové práce a další speciální čištění. Současně nabízíme i technické poradenství šité na míru konkrétním projektům a vašim požadavkům.

TSC Services, s.r.o.

Poskytujeme úklidové služby vnitřních prostor a prodej hygienického materiálu. Uklízíme kancelářské budovy, školy, domácnosti i zdravotnická zařízení. Současně patříme mezi největší poskytovatele náhradního plnění v oblasti úklidových služeb.

TSC Clena, s.r.o.

Poskytujeme úklidové služby vnitřních prostor a prodej hygienického materiálu. Uklízíme kancelářské budovy, školy, domácnosti i zdravotnická zařízení. Současně patříme mezi největší poskytovatele náhradního plnění v oblasti úklidových služeb.

TSC Spectre, s.r.o.

Vytváříme vlastní softwarová řešení pro celou skupinu TSC Group. Zajistíme softwarové řešení pro celý facility management, unikátní úklidový software včetně vyhodnocení kvality a nastavení KPI, vyvinuli jsme vlastní řešení pro komplexní evidenci oběhu prádla i úklidu. Samozřejmostí je i trvalá IT podpora, která je vám k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů.

TSC Marketing, s.r.o.

Naším posláním je marketingová podpora všech dceřiných společností a komplexní péče o holdingovou značku. Centralizujeme veškerou  marketingovou činnost celé skupiny pod jednou střechou a spravujeme ji z jediného místa. Připravujeme a realizujeme komunikační strategii, pečujeme o weby a sociální sítě, pečlivě hlídáme jednotnost obsahů a tonalitu textů. Staráme se o interní komunikaci i public relations.