Gratulujeme veřejností zvolené Moravskoslezské sestře roku 2023

24. Říjen 2023 / Novinky

Je pro nás milou tradicí být oficiálním partnerem krásné akce, která ocení nelehkou a obětavou práci zdravotních sester, které denně pečují o pacienty v ordinacích, nemocnicích, zdravotnických a sociálních zařízeních. Letošní, již 8. ročník proběhl 19. 10. pod záštitou ministra zdravotnictví, hejtmana Moravskoslezského kraje a odbornou záštitou prezidentky České asociace sester.

Bc. Nikola Prošková, porodní asistentka v Nemocnici AGEL, na gynekologicko-porodnickém oddělení v Ostravě-Vítkovicích je letošní výherkyní v kategorii Sestra veřejnosti 2023. O jejím vítězství rozhodli občané ve veřejném hlasování v anketě z celkem 15 finalistek. Dle slov hrdého zaměstnavatele, ředitele Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, MUDr. Stanislava Jackanina, MBA, LL.M. je paní Prošková srdcem celého oddělení a velmi si cení její profesionality, zkušeností a energie, kterou předává pacientům. Podle informací organizátorů letos do ankety dorazilo bezmála 60 tisíc hlasů.

Bylo nám ctí, že jsme mohli akci podpořit a naše obchodní ředitelka společností Leastex, a.s. a TSC Hospital, s.r.o., Bc. Vendula Špringerová mohla osobně poděkovat, poblahopřát a předat paní Proškové její zasloužené ocenění.

mssestra2023-1.jpg (245 KB)