I v letošním roce podpoříme HC Olomouc

19. Leden 2024 / Novinky

Je nám ctí opětovně podpořit nadějné hokejisty HC Olomouc. S vedením klubu jsme se dohodli na prioritním směřovaní prostředků směrem k výchově a tréningu hokejové mládeže.

Generální manažer Erik Fürst vyjádřil poděkování k podpoře: "Jsme skromný rodinný klub, pro který je každé obchodní partnerství obrovským přínosem. Ceníme si toho, že se společností TSC Group spolupracujeme již dlouhodobě a jsme rádi, že naše spojení bude pokračovat také v roce 2024."

HC Olomouc je klub ledního hokeje, který svá utkání hraje na Zimním stadionu v Olomouci s kapacitou 5 500 diváků. Založen byl v roce 1955 pod názvem TJ Spartak Moravia Olomouc. Svůj současný název nese od roku 2001. V sezóně 1993/94 získala Olomouc svůj historicky první titul mistra ČR. Od sezóny 2014/15 pak působí nepřetržitě v extralize, české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubovými barvami jsou červená a bílá. V uplynulé sezoně klub skončil na 8. místě, kdy v předkole play-off vyřadil Karlovy Vary, a následně ve čtvrtfinále nestačil na Pardubice. V tuto chvíli se HC Olomouc drží na 9.místě tabulky.

Přejeme oloumouckým Kohoutům, aby i v letošním roce vybojovali minimimálně udržení své pozice v tabulce a v soutěži i mimo ni zažili spoustu poutavých a silných momentů na ledové ploše.