Nové odlakovací centrum a vyspělé technologie technického čištění a odlakování

19. Říjen 2021 / Novinky

Ostravský koncern TSC Group, který zastřešuje největší skupinu v oblasti úklidových, čisticích a prádelenských služeb v České republice, dnes dokončil akvizici odlakovacího centra. Tato společnost poskytuje speciální odlakovací služby zejména mladoboleslavské Škodě Auto a dalším firmám v oblasti automotive. Kupní cenu 100% podílu kupující ani prodávající strana nezveřejnily

Akvizicí odlakovacího centra uzavíráme řetězec technologií souvisejících s technickým čištěním lakoven a speciálním čištěním průmyslových zařízení. O tento provoz jsme měli zájem proto, že disponuje sofistikovaným know-how a technologiemi v oblasti odlakování a čištění průmyslových výrobků a přípravků. Využívá technologii automatického vysokotlakého vodního otryskávání a poloautomatickou louhovací linku," říká předseda představenstva TSC Group Martin Chyla. „Tyto technologie spolu s technologií čištění laserem, kterou již vlastníme, představují absolutní světovou špičku v oboru. Obrovskou přidanou hodnotu vidíme ve skutečnosti, že propojujeme veškeré činnosti, které může průmyslový podnik potřebovat – od technického čištění, čištění technologií, logistiky přípravků a jejich odlakování a nakládání s odpady," dodává. Takto propojený řetězec činností je unikátní nejenom v České republice ale i v širším regionu.

Po začlenění do skupiny bude odlakovací centrum fungovat jako dceřiná společnost TSC Jet a bude nadále poskytovat služby svým stávajícím i novým zákazníkům z portfolia skupiny. Do budoucna chce TSC Group do společnosti dále investovat a rozšířit její služby o odlakování průmyslových obrobků, případně o další typy odlakovacích technologií.

Chceme, aby se TSC Jet v rámci naší skupiny stala vedoucí firmou v oblasti hi-tech technického čištění a odlakovacích služeb. TSC Group se chce v budoucnu více zaměřovat na oblasti technického čištění a speciálního čištění průmyslových zařízení s vyšší přidanou hodnotou, které vyžadují používání nejmodernějších technologií. TSC Jet by se měl stát technologickým lídrem trhu a základnou know-how," uzavírá Martin Chyla.