Restrukturalizace a představení nové značky TSC Group

Ostrava, 17. Leden 2022 / Novinky

Ostravská holdingová společnost TSC Group působící v oblasti průmyslového úklidu, čištění a prádelenství představila nové logo a značku. Název TSC Group je zkratka anglického Technical Services Company a vyjadřuje posun ve strategii skupiny směrem k poskytování širokého spektra služeb dále ke službám s vysokou přidanou hodnotou a s využitím nejmodernějších technologií na trhu.

„Restrukturalizace skupiny a značka TSC Group povede k čitelnějšímu a cílenějšímu rozdělení činností poskytovaných zákazníkům mezi členy holdingu a také k zefektivnění procesů v rámci skupiny. Zaměříme na používání nejpokročilejších a nejmodernějších technologií v oblasti služeb pro klienty, kteří už dnes oceňují námi používané technologie jako například technologii laserového čištění povrchů Spyre, autonomní úklidové roboty, vysokovýkonné průmyslové vysavače řízené kamerou a další. Svým klientům umožňujeme řízení služeb prostřednictvím vlastního online softwarového řešení a realizujeme řadu proklientských procesů na vlastním softwaru společnosti TSC SW, která je také součástí holdingu. Ve společnosti TSC Jet nyní investujeme do chemického a ultrazvukového odlakování průmyslových obrobků a dalších pokročilých odlakovacích technologií,“ říká předseda představenstva TSC Group Martin Chyla.

Do portfolia skupiny TSC Group patří společnosti zabývající se facility managmentem, všeobecným úklidem, komplexním prádelenským servisem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na rozsáhlá průmyslová čištění, údržby rozsáhlých venkovních areálů, technické čištění lakoven a odlakovací služby a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení.

„Poskytujeme služby největším společnostem v rámci České republiky. Také podporujeme nezištně charitativní projekty v celé republice a dále se snažíme podpořit sportovní kluby, kdy jsme generálním partnerem FC Baník Ostrava a těšíme se na oslavy 100 let klubu. Jsme rovněž partnery tenisového turnaje WTA Prague Open, fotbalových klubů AC Sparta Praha a FK Teplice, hokejových klubů HC Vítkovice, HC Košice, HC Olomouc a aktivně podporujeme dětské sportovní kluby,“ doplňuje Chyla.

 

Očekáváný obrat skupiny TSC Group za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group jednoznačným lídrem na trhu v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

 

„V dalších letech bychom chtěli rozvíjet potenciál celého holdingu tak, abychom v oblasti služeb poskytli našim zákazníkům široké portfolio služeb od těch základních až po vysoce sofistikované činnosti s použitím těch nemodernějších technologií a dál udávat směr v oboru,“ říká závěrem Chyla.