TSC Group na Hyundai Family Day

Ostrava, 26. Srpen 2022 / Novinky

Obec Nošovice po dvouleté pauze opět hostovala oblíbený Hyundai Family Day. Bohatého programu pro děti i dospělé se účastnil také jeden z nejúspěšnějších odchovanců ostravského fotbalového klubu FC Baník Ostrava Milan Baroš, a to za podpory společnosti TSC Group.

26. srpna 2022 – Obec Nošovice po dvouleté pauze opět hostovala oblíbený Hyundai Family Day. Bohatého programu pro děti i dospělé se účastnil také jeden z nejúspěšnějších odchovanců ostravského fotbalového klubu FC Baník Ostrava Milan Baroš, a to za podpory společnosti TSC Group.

Hyundai Family Day se uskutečnil v sobotu 20. srpna v nošovickém areálu HMMC. Nejen fotbaloví fanoušci měli možnost se seznámit a získat autogram od slavného fotbalisty Milana Baroše. Na jeho autogramiádě knihy Jiřího Vojkovského Milan Baroš: Opravdová legenda, která se konala přímo vedle hlavního pódia, bylo rušno. Sponzor autogramiády, společnost TSC Group, je mimo jiné dlouholetým partnerem fotbalového klubu FC Baník Ostrava, pro který Milan Baroš dříve hrál. Ostravská holdingová společnost TSC Group působí v oblasti facility managementu, úklidu, průmyslového čištění a prádelenství.

Pořadatelé si mimo autogramiády připravili pro své návštěvníky pestrý program na celé odpoledne, kde nechyběla řada hudebních i sportovních vystoupení a soutěží. V průběhu odpoledne vystoupil například hudebník En.Dru se svojí Beat Box show, kapela Support Lesbiens, Kaczi či FÍHA tralala. Soutěžilo se například o zapůjčení auta a mnoho dalšího. Po bohatém programu se návštěvníci mohli občerstvit v gastro zóně, která nabízela pokrmy z celého světa. Den byl zakončen venkovním promítáním filmu Vyšehrad: Fylm.