TSC Group se rozšířila o ips cleaning group, s.r.o.

17. Únor 2023 / Novinky

Společnost TSC GROUP, a.s. uzavřela v měsíci srpnu roku 2022 dlouho plánovanou transakci, na jejímž podkladě došlo k začlenění slovenských společností ips cleaning group, s.r.o. (původně akciová společnost), ips pro s.r.o. a ips trade, s.r.o. do skupiny TSC Group.

ips group, s.r.o.

Uvedené slovenské společnosti působí na slovenském trhu dlouhodobě a zajišťují pro své široké portfolio zákazníků jak služby spojené s úklidem, tak i prádelenské služby. Vzhledem ke směřování celé skupiny TSC Group se tato transakce stala klíčovou pro expanzi skupiny na slovenský trh.

Hlavním cílem skupiny TSC Group do budoucna je,  i nadále poskytování špičkových čisticích služeb a úklidového servisu klientům všech oborů. Zároveň rozšiřovat svou působnost a udržet si tak pozici leadra v oboru jak v ČR, tak i na Slovensku.

Skupina ips je slovenská profesiální úklidová společnost založená na principech rodinného podniku s více než desetiletou tradicí. Mimo pravidelné a speciální úklidové služby poskytuje i služby profesionálního prádelnictví, letní i zimní venkovní údržbu, dezifence prostor, výškové práce, dodávání hygienického materiálu aj. Působí na celém území Slovenska a mezi její klientelu patří největší společnosti v oblasti průmyslu, zdravotnictví, potravinářství, obchodní řetězce nebo kancelářské budovy.